FM/Bluetooth transmitter X5 A16136-10
Cikkszám:
53012_alf
Nincs raktáron
Szállítási idő:
Érdeklődjön
Márka:
AUTOLIFE
Nincs raktáron
FM/Bluetooth transmitter X5
Bluetooth és FM sztereó átviteli technológia
USB / TF kártya / audio fej / Bluetooth kapcsolat
MP3 zenei formátum
Cigarettagyújtó tápegység: DC12V
FM átviteli frekvencia: 87,5 ~ 108MHz.
USB1 kimenet: 5V / 3.1A; USB2 kimenet: 5V / 1.0A